Nestačí jenom přihlížet a litovat, musí se konat !
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Nejošklivější psi na světě !

15. dubna 2014 v 18:11 | Anet |  KAŽDODENNÍ CHVILKY
Ahoj !
Dlouho jsem přemýšlela o čem udělám další článek a napadlo mě, že i ti podle některých "nejošklivější" psi, si zaslouží vlastní článek ! Podle mě jsou všichni psi hezcí, je to jako kdyby jste chtěli vybrat, nejošklivějšího člověka na světě. ! Třeba je na povrchu škaredý, ale vždycky se na něm dá najit něco pěkného a tak je to i u psů. Není důležité jaká je barva jejich srsti, ale co se skrývá pod ní.! Když jsem asi před dvěma lety, viděla poprvé tuto soutěž v televizi, v hlavě mi zůstala otázka.. "Šlo těm lidem opravdu o to, že budou jejich mazlíčci slavní nebo jim šlo jenom o peníze ?" jasně, nemůžu to takhle napsat, protože ty lidi neznám, ale stejně mně to příjde jako sobecká záležitost.. Ale, musím uznat, že ti pejsci vypadali, že je jejich páníčci milují a doma se mají dobře, ale co když toho někdo zneužije a začne svého psa nějak, jak to říct, "upravovat" ? Co si budeme nalhávat, všichni dobře víme, že v dnešní době, by toho byl někdo schopný.. A teď k těm faktům.
Jedna ze soutěží, která se koná v Sonoma-Marin fair, která leží v kalifornské Petalumě, nese již zmiňovaný název "Soutěž o nejošklivějšího psa na světě". Na tuto výstavu můžou přijet psi z celého světa. Lidem většinou příjdou jako nejošklivější, čínští chocholatí psi z nichž jeden, který se jmenuje Chi Chi, získal tento titul celkem osmkrát, což je rekord. Jeho vnuk Rascal, je také rekordman, protože nese nejvíce titulů "Nejošklivější pes na světě" z jiných výstav a soutěží. V roce 2009 získal titul kžíženec boxera Pabst, který je z Citrus Height v Kalifornii. Fotky psů najdete v galerii :)
Rozhodně mi napište do komentářů, jaký VY máte názor na takovéhle druhy výstav a nezapomeňte hlasovat v anketě. Děkuji.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se ti tento blog?

Ano, moc ! 50% (35)
Líbí, ale mohl by být lepší 27.1% (19)
Nic moc.. 11.4% (8)
Ne, nelíbí 11.4% (8)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama