Nestačí jenom přihlížet a litovat, musí se konat !
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Další výplod lidské "inteligence" ..

21. září 2014 v 11:40 | Anet
-index.htm.jpg
Ahoj! Před pár minutami jsem narazila na facebookovou stránku "Pes je jídlo, ne kamarád". Když jsem viděla, kolik lidí, sdílí stejný názor, jako ten člověk, co tu stránku založil, udělalo se mi špatně.
Procházela jsem pár příspěvky, abych se o té stránce dozvěděla trochu víc. Takže, co si myslím, že má za cíl tato stránka? Udělat ze psů burger a přílohu k salátům .. Když jsem četla komentáře pod příspěvky. Bylo tam něco jako "hodná prasátka jíte a zlé psy ne, jsem rád, že se psi na jídelníčcích rozšiřují". Když vám vadí, že se jí dobytek, krávy apod.. Tak se prostě staňte vegetariánem, sakra! Kdyby jste nebyli hloupí, tak byste si uvědomili, kolik lidských životů už psi zachránili. A to nemluvím o hlídačích, kteří dokážou váš dům ochránit líp, než kde jaká technika .. Lidi, proberte se! Psi byli člověku užiteční už dlouhá léta předtím, než se narodili vaši prarodiče. A pořád jsou!
Doufám, že se do budoucna nestane z této jedné desetiny lidstva většina s tímto názorem a pokud ano, tak si troufám říct, že místo aby se lidé rozvíjeli, zasekli se a jejich inteligence klesá k bodu mrazu ..

To je můj názor.

Pár článků na tohle téma ..

http://zpravy.idnes.cz/zakazme-na-jidelniccich-psi-a-kocici-maso-zadaji-cinsti-pravnici-pwm-/zahranicni.aspx?c=A100127_103900_zahranicni_ipl

http://tyrani-zvirat-stop.blog.cz/0805/tyrani-psu-a-kocek-v-jirni
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama