Nestačí jenom přihlížet a litovat, musí se konat !
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Poslední prázdninový den, aneb. "Jsem šíleně originální.."

1. září 2014 v 17:04 | Anet |  KAŽDODENNÍ CHVILKY

Ahoj! Vím, že jsem tento článek měla pochopitelně napsat už včera, ale nějak jsem na to neměla sílu .. Pro začátek chci říct, že pro ty méně chápavé (nic ve zlým!), ta věta "Jsem šíleně originální" měla být napsána ironicky, ikdyž .. Když se nad tím tak zamyslím, přece jenom můj poslední prázdninový den neprobíhal zrovna nejrůžověji a celkem originální byl :D No nic, tak k tématu ..

Všechno začalo už v sobotu, ráno jsem něco snědla. Asi po hodině mi začalo být špatně, ale já to moc neřešila, protože to přece nic být nemohlo! Ha, ha, ha .. Odpoledne se konala taková trošku větší oslava narozenin, sešli jsme se, šli jsme na oběd, popovídali .. Vždyť to znáte. Už když jsem tam přišla, cítila jsem, že to nebude nejlepší. Šli jsme s taťkou pěšky a cestou jsme se stavili do hospody, dát si něco k pití. Dala jsem si tedy půllitr Kofoly (ano, poučila jsem se, už si jí nikdy tolik nedám! Slibuju! :D) No a tak ten oběd dopadl tak, že jsem si lehla na židle a odpočívala. Bylo mi neskutečně špatně a tak nějak to následovalo až do dalšího dne. Ráno jsem se vzbudila, byla neděle. Chtěla jsem ten den užít naplno a až bude škola, těšit se z krásných zážitků. Ale, bylo to přesně naopak. Dalo by se říct, že jsem celý den strávila ležením, pochrupováním a ládováním živočišného uhlí. :D Takže asi tak .. Mimochodem, už je mi líp, ale pořád to ještě není nejlepší .. :/ A jak jste strávili poslední prázdninový den Vy? :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama