Nestačí jenom přihlížet a litovat, musí se konat !
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Únor 2015

Život kudrnaté brunety.

25. února 2015 v 20:27 | Anet |  Beauty od Začátečnice
Moc rovný. Moc kudrnatý. Né! Tamto bylo lepší!! Dej to sem, udělám to sama..
Slyšeli jste to někdy? Ne? Závidím vám.. Vždycky se to ozývalo minimálně v mé hlavě. Přírodně jsem kudrnatá bruneta, ale snažím se ze sebe dělat rovnovlasou (?). Ikdyž né vždycky se to daří.. :-D Holt, geny jsou nejsilnější a když moje vlasy můžou, nečekají a vlní se.. Momentálně mě to vadí, ale celkem jistě vím, že za pár let se mi kudrnaté budou líbit a žehlička poletí do koše. Ale co, teď je teď a já se s tím budu muset smířit.. :) Hodně jsem nad tímhle přemýšlela. Ne jenom nad těma vlasama, ale vlastně nad vším. Jak člověk nikdy není spokojený s tím co momentálně má. Vždycky bude chtít něco jiného. A až to, co má teď nějakým způsobem zmizí, bude to chtít zpátky. Je to už asi tak nastavené, protože všechno zlé je pro něco dobré. Jen si vemte, že kdyby vědci neměli pořád tu chuť objevovat něco nového, kde bysme byli?! Kdyby vám pořád stačilo to, co máte teď, svět by se nikam neposunul. Vy byste nikdy nenašli nic ideálního, protože byste si řekli "Tohle mi stačí". Je dobré objevovat, hledat nové názory a možnosti. Vymýšlet pořád nové a nové šílenosti, ale je pravda, že když už něco máte, měli byste si to stoprocentně užít. Ať už je to šampón, nový svetřík nebo dětství. A na to by se nemělo zapomínat ani u vlasů. Po tom, co jsem se nad tím takhle zamyslela, mi už vlastně ani nevadí, že se mi občas při cestě do školy vlasy trochu zvlní, protože takhle to příroda dala a já s tím nic neudělám. :)

-> Mimochodem, moji vlasový favoriti někdy určitě vyjdou :-)

Nechci mýma článkama někoho poučovat nebo učit jak žít. Většinou říkám jenom to, co si myslím já, že je správně a vůbec neodsuzuju, když má někdo jiný názor. Právě naopak, rozhodně si ho ráda přečtu :)

Mějte se krásně, žijte a usmívejte se! Vaše Anet. :)

Ovládl mě beauty world.

24. února 2015 v 10:25 | Anet
Aneb. moje začátky v Beauty světě.
Každá holka si tím projde. Nějaká brzo, další o rok později a támhleta úplně vzadu, co se tak pěkně usmívá až třeba po maturitě. Líčení, malování, zkrášlování. Říkejte si tomu jak chcete. Já se začala líčit asi ve třinácti. Nejdřív jenom řasenka, pak stíny a nakonec i pudr a linky. Linky jsem si začala dělat teď nedávno, asi v lednu. Vždycky jsem se jich nějakým způsobem bála a mělo od nich odstup. Respekt. Pořád mi něco ve mně říkalo "teď ještě ne, je moc brzo", ale nakonec jsem přece jenom šáhla po mých úplně prvních linkách od essence. Je to fixa a stála něco do stovky. Přišla mě jako fajn pro začátek a k takovýmu tomu učení.
Jelikož už i já tíhnu ke kosmetice, na blogu se začnou objevovat i kosmetické články, což vám doufám nebude vadit. :-)
Hodně dlouhou dobu jsem přemyšlela i o natáčení. Však to znáte.. A vlastně i pořád přemýšlím, ale nemám na to odvahu. Asi jako polovina nezačínajích youtuberek bych se bála reakce okolí.. Ale ta myšlenka je ve mně pořád zahryzlá a uvidíme, jestli se někdy dostane ven..:-)
Dnešní článek byl zase takovej spíš informační, ale potřebovala jsem vám to říct. Už chystám další článek, tak se nechte překvapit o čem bude. :-)

Informačka od Té Nemocné!

21. února 2015 v 16:58 | Anet |  INFORMAČNÍ BLÁBOLY
Jo, už mě to chytlo taky. Vlastně, né teď, ale už minulý pátek. Bolest, únava a prášky, prášky a hádejte co? Zase prášky.. Byla jsem další obětí naší domácí nemoci, neboli zápalu plic, tedy aspoň podle prvních dojmů. Jako první jsem to chytila od bráchovy přítelkyně rodina, potom brácha, pak mamka a teď já-nejspíš. Né, už pro začátek vás chci informovat, že u mě se to naštěstí neprojevilo, takže jsem měla jenom.. Vlastně ani nevím. Byla to rýma, teploty, chrapot, únava, bolesti hlavy.. taková podle mě celkem klasická chřipka. Nevím, nejsem doktor :-)

Nicméně.. Pořád mám tak nějak problémy s tou pravidelností psaní článků. Můj problém byl v tom, že jsem neměla nápad, chuť ani myšlenku na něco, co by mohlo být pro vás zajímavé. Mám několik rozepsaných článků, ale vcelku jsou takové bez duše, bez nápadu, mno.. Tenhle asi taky nebude geniální, ale co už. Konečně mám zase chuť něco napsat. Troufám si možná i říct, že ta zima mě tak ovlivňovala ve psaní. Nemám ráda zimu, ikdyž by se dalo najít spoustu kladů, jako je sníh, lyžování, Vánoce.. a to je pro mě vlastně asi všechno :-D Pořád ještě kašlu jako kůň (zdá se to jen mě nebo je to trochu divný přirovnání? :-D) a topím se v papírových kapesníčkách. Popravdě jsem měla jednou chuť je všechny vysypat na zem a udělat v nich andělíčka, ale ne, fakt jsem to neudělala.....

Další téma, který bych sem dnes chtěla tak trochu "Vnýst" je zaměření tohohle blogu. Původně to měl být blog jen o psech, ale teď sem dávám převážně věci na zamyšlení, věci ze života. Proto se moc omlouvám případným pejskařům co můj blog navštívili a 75% blogu byly články o všem jen né o psech. Ale rozhodně nechci vyloučit, že sem žádné pejsky dávat nebudu, TO VŮBEC! Ale spíš chci, aby tohle byl blog o všem, takže něco jako "From me about All"? Nevím, ale to by znamenalo i novou grafiku a ani nevím, jestli jde název měnit.. Uvidím, ještě se nad tím do budoucna zamyslím :-)

A úplně poslední věc je ta, že se chci moc, ale opravdu moc omluvit za to, že v některých článkách nejsou obrázky. Mám s tím problém jen na počítači, nevím proč, ale prostě to nechce obrázky přijímat, takže ještě jednou, promiňte, pokusím se s tím něco udělat, ale už se v tom šťourám asi půl roku a nevím, kde se stala chyba..

Já vám moc děkuju za přečtení a doufám, že se už budeme vídat častěji! :-))