Nestačí jenom přihlížet a litovat, musí se konat !
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Ovládl mě beauty world.

24. února 2015 v 10:25 | Anet
Aneb. moje začátky v Beauty světě.
Každá holka si tím projde. Nějaká brzo, další o rok později a támhleta úplně vzadu, co se tak pěkně usmívá až třeba po maturitě. Líčení, malování, zkrášlování. Říkejte si tomu jak chcete. Já se začala líčit asi ve třinácti. Nejdřív jenom řasenka, pak stíny a nakonec i pudr a linky. Linky jsem si začala dělat teď nedávno, asi v lednu. Vždycky jsem se jich nějakým způsobem bála a mělo od nich odstup. Respekt. Pořád mi něco ve mně říkalo "teď ještě ne, je moc brzo", ale nakonec jsem přece jenom šáhla po mých úplně prvních linkách od essence. Je to fixa a stála něco do stovky. Přišla mě jako fajn pro začátek a k takovýmu tomu učení.
Jelikož už i já tíhnu ke kosmetice, na blogu se začnou objevovat i kosmetické články, což vám doufám nebude vadit. :-)
Hodně dlouhou dobu jsem přemyšlela i o natáčení. Však to znáte.. A vlastně i pořád přemýšlím, ale nemám na to odvahu. Asi jako polovina nezačínajích youtuberek bych se bála reakce okolí.. Ale ta myšlenka je ve mně pořád zahryzlá a uvidíme, jestli se někdy dostane ven..:-)
Dnešní článek byl zase takovej spíš informační, ale potřebovala jsem vám to říct. Už chystám další článek, tak se nechte překvapit o čem bude. :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama