Nestačí jenom přihlížet a litovat, musí se konat !
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Měsíčník 2015 / Březen

22. března 2015 v 12:34 | Anet
Velikonoce! Taky jste tak promrzlí a máte toho pro dnešek dost?.. Heh, moje prsty si pořád ještě zvykají na teplo, proto než tohle dopíšu bude asi pondělí. Nicméně dneska je první Velikonoční neděle a já samozřejmě nesměla vynechat příležitost nashromáždit si jídlo zadarmo. Nevím, jestli to co leží naaranžovaný tady vedle mě je prokletí nebo vysvobození, ale mám k tý hromadě jídla respekt. Sice ještě nevím, co s tím budu dělat, ale zatím jsem si jistá, že do zítřka to snad nezmizí.
Tuším, že minulý pondělí jsem si zašla do dekorací koupit novou svíčku. Je to na stylu Yankee Candle, ale je cca o 200 kč levnější. Village Candle je zatím to nejlepší, co jsem z týhle kategorie vyzkoušela a jsem nadšená. Mám příchuť (přívoň?!) Granberry Grapefruit a nemůžu se vynačuchat.
Ve středu jsme dostali na češtině zadání psát "volným psaním" na téma Ticho. Zatím co ostatní ze třídy protáčeli oči, já se těšila, co ze mě zase vypadne. Proč mám pocit, že ve škole píšu lépe, než na blogu? Možná to tak bude, asi na mě ta tužka a papír působí lépe než klávesnice a monitor, co já vím.
Předem chci říct ó ano, jsem to ale romantik.
"Co je to ticho?"
--> "Krátké momenty mezi dvěma osobami. Díváte se jeden na druhého, z očí do očí. Nemusíte ani vidět tvar rtů a víte, že se usmívá. Oči toho o sobě hodně prozradí. Je to trans, něco co když trvá, trvá jakoby věčně a když to skončí, jako by to nikdy nebylo. Těžko se na tu chvíli vzpomíná a ještě hůř se ta chvíle vysvětluje. Ale je to něco, co je pro vás neskutečně důležité. Pocit, že pro někoho něco znamenáte. Důkaz, že mu chvíle s vámi nejsou jedno. Pocit toho, jak se vám zvyšuje sebevědomí a připadá vám, že ať řeknete cokoli, bude to špatně, nechcete tu chvíli přerušit. Přejete si, ať trvá věčně."

-Taky vás tak uklidňuje, když si přehazujete mandarinku z jedné ruky do druhé?
A teď už konečně k věcím, které chci zavést jako pravidelné, není to nic originálního, ale ten nápad je suprovej, takže tady jsou moje "Měsíční postřehy".

Jablečný song -
Iggy Azalea - Trouble ft. Jennifer Hudson


Malinová Kapela -
CHINASKI a pecky jako..
..--> Stížnost, Hlavolam, Každý ráno

Ananasová Nálada -
Zamyšlená, vysmátá, optimisticky naladěná

Borůvkové Jídlo -
Mysli od firmy Emco --> Ořechy a med (s mlíkem^^)

Banánové Video -
Budulínek vs. Galantní jelen
(Sakra, proč mi to jen někdo ukazoval.."Dobrý den, kozy ven, na na na na na na náá..")
Sama sebe se teď ptám, proč všude cpu to ovoce, ale aspoň máte recept na vynikající letní shake, který jsme měly včera v obchoďáku. Snad jsem vám dala nějaké tipy a uvidíme se zase někdy příště!

"Hej ty! Ano ty!.. Usměj se :-)"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama