Nestačí jenom přihlížet a litovat, musí se konat !
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Měsíčník | 2015 | Duben

2. května 2015 v 11:27 | Anet |  KAŽDODENNÍ CHVILKY
Čauko lidi,

vím, že zase moc nepíšu a nechci se vymlouvat na čas ani na nic jiného. Prostě na blog zapomínám, nemám nápady a chybí mi odhodlání. Za tenhle měsíc jsem se konečně někam posunula, začala jsem chodit pravidelně cvičit, poznala úžasného člověka a prozkoumala další kousek Evropy, který si můžu odškrtnout ze svého seznamu. Něco se změnilo a něco zůstalo stejné, třeba můj odpor pro pravidelnost, hihi. Dala jsem si poprvé za tenhle rok pravou zmrzlina a taky dovolila sluníčku, aby mi dalo trochu té letní barvy. Sleduju a čím dál tím víc poznávám lidi okolo sebe. Například mi došlo, že smajlíky v chatech nemůžu brát vážně, jak víte, že za rozesmátým obrázkem někdo netrpí? Nevíte.. Ale o tom příště.
Konečně jsem se zase mohla projet na kole a na atletice šla běhat do terénu. Jaro jsem potřebovala, dodalo mi síly a já se mohla znovu nadechnout. Tak to cítím. Sice opravdu zapomínám na blog, ale nezapomínám na věci, s kterými jsem se s Vámi podělila. Píšu o dřině, o snech, o cestě, kterou každý z nás má a přestože Vám nesděluju každý svůj splněný malý sen, plním si je. Už jenom ta radost po každém vyčerpávajícím workoutu, že už to mám za sebou. Svaly na mě doslova křičí a já mám pocit, že jsem čím dál tím blíž k životnímu štěstí. To si nevybudujete za pár dní, je to na celý život. A přesto, že jsem ještě malá osůbka, musí se začít. Jsem spokojená, přijímám výzvy a buduji si vlastní tradice a zákony. Ale přitom jsem svobodná. Ráda si dělám radost věcmi a dokáže mi zvednout náladu, když se na mě někdo usměje. Dřív jsem si myslela, že v mém životě nikdy nic nedokážu. Ale to je pryč. Dala jsem sama sobě šanci změnit přístup a dobrou náladou se mi vrací ta dřina, kterou mi to dalo. Konečně jsem dál a cítím se skvěle. Dneska vám nedám žádné tipy na písničky, protože o tom bude snad samostatný článek. Jen Vám chci říct, aby jste nezapoměli na to, co jste se na mém blogu dočetli. Pracujte na sobě a ikdyž si myslíte, že se vám dřina nikdy nevrátí, vzpomeňte si na mě. Protože, ať děláte co děláte, vždycky to má smysl. :-)

- Změna způsobu myšlení, je recept na úspěch. - John Vanhra
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama