Nestačí jenom přihlížet a litovat, musí se konat !
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Další výpar mé mysli

10. srpna 2015 v 19:40 | Anet |  KAŽDODENNÍ CHVILKY
DALŠÍ VÝPAR MÉ MYSLI
Hladina se mírně vlní a vlny jakoby tančí po směru větru. Kdoví, jestli mohl Poseidon někdy existovat a pokud ano, miloval své mořské poslání? Třeba mu po padesáti letech začaly lézt ty pořád za sebou opakované zvuky vody vrážející do pevniny na nervy. Možná nechtěl ovládat pouze pobouřená moře a oceány. Už nechtěl být zodpovědný za smrt mnohých mořeplavců, kteří možná až zbytečně moc přeceňovali své možnosti. Třeba pády slavných lodí nezavinily jenom náhodné ledovce. Asi si řeknete, že mám jenom hodně velkou představivost a vlastně máte pravdu. Ráda vyvracím jinak jasné věci. Což jste si asi už všimli. Přemýšlím nad tím, proč je moře modré a voda samotná průhledná. Proč je zrovna zelená přirozená pro čistě přírodní produkty? Teď mě tak napadlo. Hodně věcí má v sobě aspoň trochu zelené. Věci, které původně vzrostly z drobných semínek a byly lidmi přetvořeny do něčeho semínkám méně podobného, jsou občas u svého konce napadeny plísní a postupně se spolu s ní mění v zelenou nechutně působící houbu.
Většina mých článků jsou v podstatě o ničem. Jen se snažím vypsat své myšlenky, které nedokážu slovy popsat. Je to pro mě takové vysvobození. Někdo si dá cigaretu, někdo lajnu a já píšu nesmyslné bláboly, kterým pak dám ještě nesmyslnější název.
Přemýšlím, jestli je na mých článcích vlastně něco normální. Začnu psát o moři, jdu přes Poseidona, zelenou houbu a skončím u hodnocení mého vlastního blogu. V jednu dobu píšu dva články za půl roku a pak se něco stane a já se mám pořád chuť hrabat v klávesnici mého mobilu. Pomalu mi dochází, že čtenář, který náhodou narazí na mé články nemůže pochopit můj styl psaní, protože v mém projevu tkzv. "název článku" vlastně vůbec nesouvisí s obsahem daného článku. Ale co už, výše jsem psala, že to většinou bývají jenom výpary z mých běžných myšlenek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama